tel.: +48 33 813 90 00       INFOLINIA: 801 62 62 84        biuro@travelplan.pl
Słowo szukane:
Transport:
Profil wyjazdu:
Zima
Daleko i drogo
Wyniki wyszukiwania
» Spływ kajakowy Wołyń
Wycieczka objazdowa Inne
Wycieczka objazdowa Inne
PAKIET ŚWIADCZEŃ: Transport autokarowy uczestników (Zamość – Łuck – Równo - Korzec – trasa spływu Korczykiem i Słuczą – Sarny – Huliwka – trasa spływu Stochodem –Kowel - Włodzimierz - Zamość), transport bagażu i sprzętu pływającego zamówionego wzdłuż trasy spływu. Ubezpieczenie NNW (na kwotę 3 000 zł/os) oraz ubezpieczenie KL (UA). Organizatorzy zalecają uczestnikom dodatkowe indywidualne ubezpieczenie się od NNW na czas dojazdu, powrotu i uczestnictwa w spływie. Opiekę przewodnicką i instruktorów kajakarstwa (przodowników). Serwis kajakowy na trasie wodnej i bazach etapowych spływu. Transport kajaków i osób w wypadku awarii lub niedyspozycji na trasie poszczególnych etapów spływu. Opłaty pól namiotowych. Wyżywienie (gorące obiadokolacje) oraz dodatkowo spotkania biesiadne. Naczynia jednorazowe do posiłków. Ogólnodostępny sprzęt biwakowy (zadaszenia, stoły, ławki, grill, kuchenka, TV, radio, itp.) Punkt pomocy medyczno – sanitarnej (pielęgniarka lub lekarz spływu). Specjalistyczne wydawnictwa o trasie spływu i mapki etapów spływu. Okolicznościowy znaczek spływu, potwierdzenia stemplem spływu i punkty na odznaki kajakarskie. Pamiątkową koszulkę spływu. Nagrody, dyplomy i puchary dla zwycięzców w konkursach i klasyfikacji ogólnej. Przewodnika turystycznego po zwiedzanych obiektach w trakcie wycieczek terenowych.
11 dni cena od: 850 PLN
Więcej informacji
 
» Spływ kajakowy rzeką Dniestr
Wycieczka objazdowa Inne
Wycieczka objazdowa Inne
10 dni cena od: 950 PLN
Więcej informacji
 
» Spływ kajakowy rzekami Roztocza
Wycieczka objazdowa Inne
Wycieczka objazdowa Inne
Transport uczestników, bagażu i sprzętu pływającego zamówionego na starty i mety etapów spływu. Opiekę przewodnicką i instruktorów kajakarstwa (przodowników). Serwis kajakowy na trasie wodnej i bazie spływu. Transport kajaków i osób w wypadku awarii lub niedyspozycji na trasie poszczególnych etapów spływu. Opłatę pola namiotowego na bazie w Zwierzyńcu. Wyżywienie we własnym zakresie, organizator zapewnia możliwość korzystania z wody pitnej na bazie. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia za odpłatnością w restauracjach lub pensjonatach w Zwierzyńcu. Ogólnodostępny sprzęt biwakowy (zadaszenia, stoły, ławki, grill, kuchenka, TV, radio, itp.) Punkt pomocy medyczno – sanitarnej na trasie spływu (ratownik, pielęgniarka lub lekarz spływu). Specjalistyczne wydawnictwa o trasie spływu i mapki etapów spływu. Okolicznościowy znaczek spływu, potwierdzenia stemplem spływu i punkty na odznaki kajakarskie. Pamiątkową koszulkę spływu. Nagrody, dyplomy i puchary dla zwycięzców w konkursach i klasyfikacji ogólnej. Przewodnika turystycznego i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów muzealnych. Inne atrakcje.
9 dni cena od: 650 PLN
Więcej informacji
 
znaleziono 3  ofert(y)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.